Jesteście WSPANIALI

Kochani!

Jeśli chcieliście członków Grupy Dobra Myśl wprawić w osłupienie – to Wam się udało! Patrzymy po 100 razy dziennie na stronę Herosów Przedsiębiorczości i kiwamy z niedowierzaniem głowami. Rajd Świętojański przekroczył pierwszy 1000 głosów! To wprost niewiarygodne! W najśmielszych marzeniach nie liczyliśmy na taki odzew. Nie wiemy, jak Wam za to dziękować! Nasze marzenie stało się naprawdę realne – możemy sięgnąć po 10 tys. zł i zrobić VI Rajd, jakiego jeszcze nie było.

DZIĘKUJEMY Z CAŁEGO SERCA I PROSIMY – WYTRWAJCIE!
Głosowanie będzie trwało jeszcze długo, do 14 października, a więc trzymamy kciuki za wytrwałość nas wszystkich. Jeśli codziennie będziemy pamiętać o głosowaniu, a szczególnie o paragonach w Delikatesach Centrum w Grabownicy, uda się nam!
Tak wysoki wynik, to dowód na to, że jesteśmy zgraną ekipą rajdową – zgraną społecznością. To dobry znak na przyszłość, że będziemy mogli sięgać po więcej i jeszcze więcej.

Jeszcze kilka słów o zasadach, bo parę osób o to pytało:
1. głosować na Rajd można tylko 1 raz dziennie bez paragonu (1 pkt) i 1 raz dziennie z paragonem do 15 zł (5 pkt) lub powyżej 15 zł (10 pkt).
Czyli maksymalnie można jednego dnia oddać na Rajd: 1+5=6 głosów lub 1+10=11 głosów. Zdjęcie paragonu należy przesłać MMS’em pod numer 661 005 990 lub wgrać go na stronie www po kliknięciu na przycisk „Oddaj głos z paragonem”.
2. Paragony mogą pochodzić tylko z jednego sklepu – Delikatesów Centrum w Grabownicy. Z żadnego innego.
3. Niestety głosować można tylko w Polsce poprzez łącza polskich operatorów.
4. Niektóre osoby, w szczególności starsze, mogą mieć trudności z głosowaniem przez komputer lub telefon, w miarę możliwości starajmy się im to ułatwić, pomóc.

Przed nami 3. dzień zbierania głosów. Rajdowa Ekipo, do dzieła! :)

Z pozdrowieniami
Ola Haudek i członkowie GDM

PS. Jeże lubimy i cieszymy się, że te od Jerzego są takie waleczne ;)

I jeszcze taka pamiątkowa fotka z V Rajdu – organizator przy ognisku pod koniec rajdu, czyli obraz Człowieka Szczęśliwego :D

 

 

 

 

Tagged