Plakietka V Rajdu wybrana!

Wybaczcie mały poślizg, ale skaner stwierdził, że w takiej upały pracować nie będzie i chwilę zeszło, zanim udało się go doprowadzić do porządku.
Ale do rzeczy…

Z przyjemnością oznajmiam, że po 3-godzinnej, trudnej, momentami burzliwej naradzie jury V Rajdu wyłoniło laureatów Konkursu na projekt plakietki rajdowej.

Zwycięski projekt należy do uczennicy kl. VII a SP w Grabownicy – Pauliny Krzywickiej. GRATULUJEMY! Oto i on:

I miejsce

Jury przyznało też dwa równorzędne II. miejsca:

 

Ponadto przyznaliśmy 6 równorzędnych wyróżnień:

 

Gratulujemy laureatom i wyróżnionym!

Rozdanie dyplomów i nagród odbędzie się na Rajdzie przy ognisku. Jeśli ktoś nie może być z nami – bez obaw, dyplom i nagrodę przekażemy w szkole.

A teraz kilka słów o konkursie.

W tym roku wpłynęło aż 52 prace i co należy podkreślić – ich autorzy wspaniale uchwycili w nich ideę naszego Rajdu oraz myśl przewodnią „Wspólne dobro – Niepodległość”. Połączenie tych dwóch elementów w zwięzłą, czytelną całość to było trudne zadanie, dlatego gratulacje należą się WSZYSTKIM.
Dodać należy, że prace odznaczały się dużą starannością i dbałością o szczegóły, a także pomysłowym podejściem do tematu.
Poziom konkursu mile nas zaskoczył, dlatego uznaliśmy, że wszystkie Wasze prace zasługują na pokazanie ich szerszej publiczności. Na 11 listopada planowana jest główna uroczystość z okazji Jubileuszu 100-lecia Odzyskania Niepodległości i wówczas zaprezentujemy wszystkie Wasze prace w formie miniwystawy. W ten sposób Wasze zdolności i pracę będą mogli docenić wszyscy graboszczanie. Bardzo dziękujemy za udział w konkursie i gratulujemy talentu!

A już za 6 dni pakujemy plecaki i wyruszamy na wspólną wędrówką. Jutro podamy godziny wymarszów grup rajdowych. Zaglądajcie do nas!

Do zobaczenia!

GDM

Tagged