Z ostatniej chwili – Herosi Przedsiębiorczości

Wakacje w pełni, opalenizna zbrązowiała, a tymczasem GDM planuje już 6 Rajd Świętojański!
To nie żart. Po prostu o dużych imprezach, trzeba myśleć z odpowiednim wyprzedzeniem. Szczególnie jeśli jest to ulubiona impreza, a my uwielbiamy z Wami wędrować, a potem siedzieć przy ognisku…

Jak wiecie, nasza Grupa bazuje na pozyskiwaniu środków finansowych z zewnętrznych źródeł, czyli bierze udział w konkursach grantowych.

Tak się dobrze złożyło, że rozpisany został ogólnopolski konkurs pt. Herosi Przedsiębiorczości. Wzięliśmy w nim udział, aby zabezpieczyć finansowo przeprowadzenie 6 Rajdu w przyszłym roku. Mogliśmy zgłosić Rajd Świętojański w konkursie dzięki przychylności naszego lokalnego przedsiębiorcy – Spółdzielni Handlowej GRASTAR. W tym konkursie idziemy w parze: Przedsiębiorca i Stowarzyszenie GDM. Korzystając z okazji, dziękujemy Panu Dariuszowi Irzykowi, prezesowi Spółdzielni, za sprzyjanie naszym pomysłom i za zaufanie.

Pokonaliśmy dwa pierwsze etapy konkursu: formalną i merytoryczną oceną jurorów. Udało się i jesteśmy na liście ponad 400 projektów z całej Polski, na które od dzisiaj zaczyna się WIELKIE GŁOSOWANIE (od godz. 16.00). I teraz prosimy Was bardzo o pomoc! Głosujcie na nasz Rajd! To jedyny zgłoszony rajd w całym ogólnopolskim konkursie! Nie pozwólcie go innym przegłosować!

Głosowanie potrwa do 14 października, wyniki poznamy przed 9 listopada.

Nazwa konkursowa:

Rajd Świętojański. Ścieżką słowiańskiej legendy

Można to zrobić na dwa sposoby – najlepiej codziennie stosować oba:

  1. Głosując przez internet (1 raz dziennie)

Po przejściu na stronę głosowania naciskamy przycisk „Oddaj głos”.

Głos poprzez kliknięcie to 1 punkt

  1. Głosując przez internet z paragonem (1 raz dziennie)

Po przejściu na stronę głosowania naciskamy przycisk „Oddaj głos z paragonem”. Codziennie można zarejestrować jeden paragon, który zwiększa naszą szansę. Paragony muszą pochodzić ze Delikatesów Centrum w Grabownicy Starzeńskiej.

Opcja głosowania z paragonem jest trudniejsza, ale dla nas cenniejsza. Dlaczego? Otóż za zagłosowanie z paragonem przyznawane jest więcej głosów. Każdy głos z paragonem do 15 zł to 5 punktów, a z paragonem powyżej 15 zł to 10 punktów na koncie naszej inicjatywy. Trzeba przesłać zdjęcie paragonu MMS-em pod numer 661 005 990 lub – prościej – wgrać go na stronie www po naciśnięciu na przycisk „Oddaj głos z paragonem”, gdzie pojawi się opcja „Wgraj zdjęcie”.

Głos z paragonem do 15 zł to 5 punktów, powyżej 15 zł to 10 punktów.

Ważne! Do kwoty kwalifikującej paragon do wzięcia udziały w głosowaniu nie są wliczane artykuły alkoholowe i tytoniowe.

Warto zapoznać się z regulaminem konkursu, gdzie wyjaśnione są szczegóły.

Teraz wszystko w Waszych rękach!

Co zawiera projekt i czym będzie różnił się planowany 6 Rajd Świętojański od poprzednich – napiszemy wkrótce.


GŁOSUJ CODZIENNIE

OD 15.08 do 14.10


Tagged