Werdykt w konkursie na projekt plakietki IV Rajdu

Jury Organizatora IV Rajdu Świętojańskiego informuje, że po burzliwych obradach zdecydowało przyznać tytuł zwycięzcy konkursu na projekt plakietki rajdowej Zuzannie Stachurze z kl. Ib gimnazjum ZS w Grabownicy.

Przedstawiamy zwycięski projekt:

Jury przyznało również 7 wyróżnień. Oto wyróżnione prace w kolejności punktowania:

 

Gratulujemy zwyciężczyni i wyróżnionym oraz wszystkim autorom projektów. Kolejny raz zaskoczyły nas Wasze umiejętności plastyczne i pomysłowość.

Uroczyste wręczenie dyplomów i nagród odbędzie się w najbliższą sobotę na Rajdzie przy ognisku.

Dziękujemy Magdalenie Stachurze z ZS w Grabownicy za zmotywowanie uczniów i pieczę nad konkursem.

Bardzo nas cieszy, że wpłynęły także prace uczniów ze szkół z Górek oraz Niebocka i są one również na wysokim poziomie. Gratulujemy!

Dziękujemy wszystkim za udział, a jeśli w tym konkursie nie zdobyliście trofeum, to w czasie rajdu będziecie mieli jeszcze ku temu wiele okazji.

Tagged

6 Comments on “Werdykt w konkursie na projekt plakietki IV Rajdu”

  1. To mogliście nagrodzić Niebocko lub Górki, a nie samą Grabownicę i tylko cieszyć się, że wpłynęły ich pracę. Nie pozdrawiam.

    1. Ależ właśnie nagrodziliśmy! Proszę zobaczyć na podpisy pod pracami. Bardzo nam się spodobała praca Martyny Sawickiej z Górek i również Pauliny Grudz z Niebocka i te prace wyróżniliśmy. W tym konkursie zwycięzca jest tylko jeden, bo i plakietka może być tylko jedna, ale staramy się tymi wyróżnieniami pokazać, jak fajne prace otrzymujemy i wybór jest naprawdę trudny. Dzięki za komentarz! Pozdrawiam :)

    1. Dzięki za czujność! Rzeczywiście była pomyłka w oznaczeniu szkoły. Już to poprawiliśmy.

  2. Tylko to nie plakietka z Górek, a Martyna Sawicka pochodzi s Grabownicy.

Comments are closed.