Sprawdzanie tras

Termin IV Rajdu zbliża się wielkimi krokami, a więc przygotowania idą pełną parą. Do tych przyjemniejszych czynności należy pobudka o świcie (ok. 6.00) i sprawdzanie oraz wytyczanie tras rajdowych. W ten weekend, nie szczędząc sił, wytyczyliśmy trasę 4. – przedstawiamy kilka fotek. Ciekawe, czy wiecie, gdzie to jest ;)
W tym tygodniu będziemy kontynuować sprawdzanie z przewodnikami. Kto jest chętny, niech zerka na szkolną tablicę ogłoszeń, podamy czas zbiórki. Potrzebujemy ok. 8 osób – sprawdzonych na rajdach, odpowiedzialnych i punktualnych – które przejdą trasy, a na rajdzie przeprowadzą konkursy i dobrze zaopiekują się swoją grupą. Pierwszeństwo mają osoby, które już z rajdów znamy, z klas: III i II Gimnazjum.
Możemy też już zdradzić, z kim w tym roku powędrujemy. Nasze zaproszenie przyjęli starzy druhowie z Niebocka i Górek :) Przyjeżdża dzielna ekipa z Orzechówki i… NOWI, ale ponoć zaprawieni turyści, czyli reprezentacja ZS nr 1 z Przysietnicy. Czyli będzie się działo :D
Jeśli ktoś nie doniósł zezwolenia od rodziców, radzimy się pospieszyć, bo miejsc pozostało już niewiele. Przypominamy również, że tylko do środy można składać projekty plakietki rajdowej.
Godziny wymarszów grup podamy w przyszłym tygodniu.

Pozdrawiamy :)
GDM

Tagged