Klub Przewodników wystartował

Na zaproszenie Grupy Dobra Myśl, 23 marca, zebrali się młodzi założyciele Klubu Przewodników. Pierwsze spotkanie miało luźny charakter i w głównej mierze przebiegło w atmosferze wspomnień z poprzednich rajdów. Nie brakło też pierwszych pomysłów co do przebiegu VI Rajdu Świętojańskiego oraz cennych uwag do regulaminów głównych konkursów rajdowych. Już zadziałało na wyobraźnię tegoroczne hasło rajdowe „Ścieżką słowiańskiej legendy” – pojawiły się pytania co do wytycznych w konkursie na plakietkę rajdową. Jak to zwykle na takich spotkaniach bywa – rozbrzmiały też gitary i „przeszkadzajki”, przypomnieliśmy sobie słowa starych, dobrych turystycznych piosenek.

Bardzo się cieszymy, że w tym roku nasz rajd będzie większy i mamy nadzieję, że tym razem miejsc wystarczy dla wszystkich wielbicieli wędrówki, a to dzięki dofinansowaniu w konkursie Herosi Przedsiębiorczości, które wywalczyliśmy wspólnie w wielkim głosowaniu, uzyskując 5. lokatę w kategorii do 10 tys. zł.

Inauguracja za nami, na drugie spotkanie zapraszamy także tych, którzy nie mogli w niej uczestniczyć, a chcieliby aktywnie współorganizować rajd. Widzimy się już wkrótce, tym razem będzie pracowicie, ale trochę łatwiej niż bywało dawniej, ponieważ w ramach dofinansowania zakupiliśmy pierwszy laptop i drukarkę. Czyli podstawy są :D

A kiedy wiosna na dobre zagości, wyruszymy w teren, aby jak co roku sprawdzić, poprawić, zmodyfikować stare trasy i wytyczyć trasę nr 5.

PS. Jeszcze raz gratulujemy występu kabarecikowi szkolnemu i panu Bartłomiejowi Zajdlowi tak utalentowanej ekipy. Tu link do filmowego skrótu: I kto tu rządzi?

PS. Dla jasności – pizzy nie gwarantujemy na każdym spotkaniu Klubu, ale małe co nieco pewnie się znajdzie ;)

Pamiętacie ten plakacik – tak się zostaje lokalnym Herosem

Tagged