Zróbmy swoje!

Witajcie!

Dzisiaj ostatni dzień głosowania. Zróbmy więc swoje po raz ostatni :) System będzie przyjmował głosy tylko do godziny 16.00.
Czyli po śniadaniu albo po obiedzie wchodzimy na stronę Herosów Przedsiębiorczości i podbijamy nasz Rajd. Nie możemy się zagapić :)

Jeśli ktoś z Was ma paragon ze sklepu Centrum w Grabownicy, to koniecznie niech go wykorzysta. Kto nie ma, niech odda pojedynczy głos – wszystkie się liczą i są dla nas ważne.
My zrobiliśmy wczoraj spore zakupy i mamy jeszcze zapas, więc jeśli chcecie nas podbić, a nie macie paragonu – zapraszamy na salę OSP w Grabownicy. Będziemy tam od godz. 14.00, bo mamy próbę przed imprezą i chętnie udostępnimy Wam nasz zapas. Przy okazji serdecznie zapraszamy, bo szykuje się naprawdę ładna wieczornica.

Co do oficjalnych wyników konkursu – otrzymałam informację od organizatorów tej treści:

Już w najbliższą niedzielę 14 października o godzinie 16:00 możliwość oddawania głosów oraz wysyłania paragonów zostanie wyłączona.

Jednocześnie przypominamy, że zakończenie głosowania nie oznacza ogłoszenia wyników. Ranking dostępny na stronie 14 października nie będzie uwzględniał wszystkich głosów oddanych z paragonami. W okresie od 15 października do 8 listopada odbywać się będzie weryfikacja regulaminowo i nieregulaminowo oddanych głosów oraz nadesłanych paragonów.

Już 9.11.2018 ogłosimy 100 zwycięskich inicjatyw z okazji 100-lecia odzyskania niepodległości.

My się jednak nie obawiamy, aby coś miało pójść nie tak, bo jesteśmy w czołówce, a nasi strażacy plasują się w połowie stawki, więc myślę, że obie nasze inicjatywy są bezpieczne i 20 tys. zł (10 + 10) z początkiem przyszłego roku trafi do Grabownicy. Należy jednak chuchać na zimne!

Zatem, Drużyno Rajdowa, do dzieła! Ten ostatni raz!

Bardzo, bardzo Wam dziękujemy!

GDM

 

Zapraszamy:

Tagged