Jeszcze tylko 7 dni i… świętujemy zwycięstwo!

Droga Drużyno Rajdowa!

Od 15 sierpnia dzień po dniu walczymy o nasz Rajd. Wielkimi krokami zbliżamy się do końca, a rezultat jest wspaniały – 3. miejsce! Tylko 7 dni dzieli nas od sukcesu. To dzięki Wam – dziękujemy!

14 października (w niedzielę) głosujemy po raz ostatni! Ufff… Prosimy Was – bądźcie za nami i głosujcie do końca tego tygodnia! Sumy głosów jeszcze się mogą zmienić. Jak pewnie sami zauważyliście, paragony są doliczane z opóźnieniem. Jednak nie spodziewamy się jakichś dramatycznych zmian. Potem już tylko pozostanie czekać na oficjalne potwierdzenie wyników.

Co ważne, ostatniego dnia głosowania, czyli 14 października
(w najbliższą niedzielę) – głosy można oddawać tylko do godz. 16:00.


(kliknij w obrazek i zagłosuj!)

W naszej puli, czyli do 10 tys. zł, wystarczy nie spaść poniżej 89. miejsca. Ale Rajd Świętojański od pierwszych minut głosowania jest w ścisłej czołówce i byłoby SUPER, gdyby tak już zostało. Niech cała Polska wie, że my tu na Podkarpaciu, w wiosce – Grabownica Starzeńska robimy wspólnie naprawdę fajne rzeczy i jesteśmy solidarną, energiczną społecznością.

Jak bardzo potrafimy się sprężyć i o siebie zawalczyć, niech świadczy fakt, że jest prawie pewne, że drugie 10 tys. zł również trafi do Grabownicy! Projekt naszych strażaków plasuje się w okolicach 30. miejsca, a więc bardzo bezpiecznie! Wiem, że OSP napisało projekt na specjalne ubrania do ćwiczeń pożarniczych i ta inicjatywa, podobnie jak nasza, również jest skierowana do młodzieży. Trzymamy kciuki, aby się powiodło!

14 października robimy spotkanie poświęcone Janowi Pawłowi II, zapraszamy wszystkich Herosów z Grabownicy i okolic – będzie okazja Wam podziękować :)

 

Tagged