8. dzień głosowania

Witajcie!

Przed nami 8. dzień głosowania. Nasz optymizm wzrasta, bo chociaż konkurencja pokazała, co potrafi, ciągle jesteśmy w pierwszej dziesiątce.
Super być na stronie głównej Herosów!!!  RANKING INICJATYW
Bardzo Wam dziękujemy za taki niesamowity odzew.

Jeśli nadal będziemy tak solidnie, codziennie głosować aż do 14 października, to 10 tys. na VI Rajd jest w zasięgu ręki. Wiem, że z paragonami jest trudniej, ale to dzięki nim zyskujemy nie 1 głos, ale aż 10 głosów (paragony powyżej 15 zł). Dlatego, proszę, zaglądajcie do Delikatesów Centrum w Grabownicy, nawet jeśli tego dnia nie macie potrzeby nic kupować, wiele osób zostawia paragony i można z nich skorzystać. Panie ekspedientki na pewno będą w tym pomocne. Zachęcajcie w miarę możliwości kolegów, sąsiadów, znajomych do głosowania, bo wiem, że wiele osób o naszym konkursie ciągle jeszcze nie słyszało.

Gdybyście mieli jakieś problemy z głosowaniem, gdyby coś Wam nie poszło i nie wiedzielibyście dlaczego, to zaraz do nas napiszcie na maila:
dobramysl@grabownica.pl. Postaramy się pomóc lub zgłosimy problem do warszawskich operatorów projektu.

Instrukcja: Jak oddać głos z paragonem?

  1. Zrób zdjęcie paragonu (telefonem, aparatem fotograficznym itp.), tak aby były widoczne wszystkie informacje. Paragon musi być czytelny i widoczny w całości – pamiętaj, aby nie zasłonić żadnej informacji.
  2. Wyślij MMS-em pod nr telefonu 661 005 990 (taryfa według Waszego operatora). W wiadomości MMS powinno znajdować się tylko zdjęcie paragonu – bez komentarza i innych grafik.
    lub
    Przejdź na stronę https://bit.ly/6rajd , naciśnij przycisk „Oddaj głos  z paragonem”, potem „Wgraj zdjęcie” i wybierz zdjęcie paragonu. Na zakończenie naciśnij przycisk „Wyślij”. Czasami konieczne jest udowodnienie, że jest się człowiekiem – polega to na rozpoznaniu na zdjęciach konkretnych elementów.
  3. Twój głos po procesie weryfikacji zostanie doliczony do puli Rajdu Świętojańskiego. Proces weryfikacji może potrwać od kilkudziesięciu minut do kilkunastu godzin. Do kwoty kwalifikującej paragon do wzięcia udziały w głosowaniu nie są wliczane artykuły alkoholowe i tytoniowe. Ale paragon będzie ważny, nawet jeśli te produkty będą, o ile po odjęciu ich ceny zostaje co najmniej 1 zł, a najlepiej 15 zł i 1 gr.
  4. Do głosowania zaliczają się tylko paragony wydane w dniach 15.08 – 14.10. Czyli paragony nie muszą być z dzisiaj. Można mieć ich kilka na przykład z jednego dnia i głosować jednym z nich każdego kolejnego dnia.
  5. Możecie być pewni, że po zagłosowaniu nie przyjdą Wam żadne niechciane informacje na telefon itp.

Trzymamy kciuki za dzisiejsze głosowanie!
WIELKIE DZIĘKI! Powodzenia!

Grupa Dobra Myśl :)

PS. Zaglądajcie do nas!

Tagged