Pierwsza nasza dobra myśl

Witamy w 2017 roku i informujemy, że zaczynamy przygotowania do IV Rajdu.

A dla rajdowych weteranów filmowa pamiątka z przeszłości.
Na filmie Rajd I – zobaczycie fragmenty zmagań w konkursie piosenki, obrazki z trasy i przebój tamtego rajdu – bitwa trawą. Uczestnicy tak się napracowali, że już następnego dnia gospodarz miał idealnie suche siano. Wprost nachwalić się nie mógł.

Autorem nagrania jest Zygmunt Kiepura. Dziękujemy!

Tak to się niewinnie zaczęło… Lista uczestników wynosiła ok. 40 osób. Nasza grupka działała jeszcze w KGW i chciałyśmy naszym dzieciom i ich kolegom pokazać Grabownicę. Nie przypuszczałyśmy, że nas to tak wciągnie. W ubiegłym roku na listach III Rajdu było już 120 uczestników, w tym trzy zaproszone szkoły – z Niebocka, Górek i Orzechówki.
Rajd… to chyba była nasza pierwsza dobra myśl. Potem, jakoś początkiem 2015 r. siedziałyśmy u Aćki i ćwiczyłyśmy piosenki rajdowe przed pierwszym śpiewograniem, gdy Ania Przystasz rzekła: „A może… może… dobra myśl?! Grupa Dobra Myśl?!” I tak grupa zyskała nazwę. Ani się obejrzałyśmy, a już czas na czwarty rajd. Mamy nadzieję, że i tym razem się z nami wybierzecie, przecież – powiadają – ciągnie swój do swego, a wilka do lasu :D

Z pozdrowieniami od GDM
Ola Haudek

PS. Zachęcamy do subskrypcji naszego kanału na YouTube: Grupa Dobra Myśl.