Sprawdź, w której jesteś grupie, i zapamiętaj godzinę zbiórki!

Grupa 1

czyli uczniowie
kl. III Gim.

Grupa 2

czyli uczniowie
kl. VI Sz.P. i I + IIa Gim.

Grupa 3

czyli uczniowie
kl. V Sz.P. i IIb Gim.

Grupa 4

czyli uczniowie
kl. IV Sz.P. i młodsi

Zbiórka pod szkołą o godz. 10.40 Zbiórka pod szkołą o godz. 11.45 Zbiórka pod szkołą o godz. 11.45 Zbiórka pod szkołą o godz. 13.15

 

Grupa 1. wędruje z gośćmi z Przysietnicy; opiekun Aleksandra Haudek; przewodnicy: Alicja Woś, Agnieszka Wojnicka, Anna Kraczkowska, Kacper Surmacz

Grupa 2. wędruje z gośćmi z Górek; opiekun Agnieszka Prugar; przewodnicy: Martyna Podczaszy, Justyna Kopleńska, Wiola Jędryczka, Weronika Być, Jakub Dudek

Grupa 3. wędruje z gośćmi z Niebocka; opiekun Bartosz Zajdel; przewodnicy: Patrycja Biesiada, Magdalena Dżoń, Gabriela Sobaś, Monika Trześniowska, Emilia Oleniacz

Grupa 4. wędruje z gośćmi z Orzechówki; opiekunowie Anna Przystasz, Renata Józefek, Magdalena Skoczek

 

Lista uczestników z podziałem na grupy

Grupa 1.

Kacper Surmacz

Wiktoria Gratkowska

Alicja Woś

Agnieszka Wojnicka

Anna Kraczkowska

Patrycja Kocyłowska

+ ZS Przysietnica

 

Grupa 2.

Kl. VI

Klaudia Gaworecka

Patrycja Gratkowska

Dawid Klimkowski

Mateusz Kornaś

Malwina Zdziarska

Natalia Kiepura

Jagoda Stachura

Ida Stępień

Emilia Podulka

I Gim.:

Weronika Prugar

Patryk Jóźwiak

Karolina Rygiel

Aleksandra Zajdel

Karolina Podulka

Zuzanna Stachura

Maksymilian Gil

Jakub Józefek

Gabriela Orłowska

Kacper Mazur

Piotr Wolański

IIa Gim.

Piotr Dereń

Wioletta Jędryczka

Martyna Podczaszy

Weronika Być

Justyna Kopleńska

Jakub Dudek

Karolina Cyptor

+ ZS Górki

 

Dodatkowo:

Patryk Puszkar

Maciej Błachut

 

Grupa 3.

Kl. V:

Jakub Targowski

Malwina Grządziel

Karol Sobczak

Sylwester Baran

Bartosz Skoczek

Nikola Lutecka

Oliwia Gacek

Emilia Stabryła

Małgorzata Hałasik

Dominika Podulka

Eryk Sobota

Gabriela Ryba

Wiktoria Oleniacz

Amelia Zdziarska

Mikołaj Mazur

Sabina Dżoń

IIb Gim.

Patrycja Biesiada

Magdalena Dżoń

Gabriela Sobaś

Monika Trześniowska

Emilia Oleniacz

Aleksandra Pilszak

+ ZS Niebocko

 

Dodatkowo:

Julian Haudek

Jakub Przystasz

Bartosz Jadczyszyn

Dominika Bogacka

 

Grupa 4.

Klasa IV:

Natalia Dżoń

Gabriela Makowska

Michał Płonka

Jakub Błaszczak

Sebastian Sobaś

Anna Gratkowska

Karina Zajączkowska

Adam Pierożak

Paweł Sąsiadek

Weronika Woś

Kamila Ciepiela

Weronika Tympalska

Michał Krzysztyński

Kl. II Sz.P.

Julia Surmacz

Wiktoria Zajdel

Olga Trela

 

Jeśli kogoś nie ma na liście, a się zapisywał, prosimy skontaktować się w panem Bartkiem Zajdlem lub zadzwonić pod numer 721688499.