RAJD • 20 czerwca

Sprawdź, kiedy zbiórka!

Grupa 1 Grupa 2 Grupa 3

godz. 11.30

parking
koło Bistro

godz. 12.30

parking
koło Bistro

godz. 15.00

zbiórka
pod szkołą


1. Grupa rajdowa

To rajdowicze z klas: VI b Sz.P., I gimnazjum (a i b) oraz II a gimnazjum + grupa z Niebocka
Zbiórka na parkingu przy Bistro o godzinie 11.30.
Prosimy się nie spóźniać, bo bus nie będzie czekać!

VI b Sz.P.

  1. Patrycja Biesiada b
  2. Karolina Mazur b
  3. Emilia Oleniacz b
  4. Monika Trześniowska b
  5. Gabriela Sobaś b
  6. Aleksandra Pilszak b
  7. Magdalena Dżoń b

I Gimnazjum

  1. Alicja Woś a
  2. Kacper Surmacz a
  3. Anna Kraczkowska a
  4. Agnieszka Wojnicka
  5. Maciej Milczanowski b
  6. Patrycja Kocyłowska
  7. Gabrysia Ostrowska

II Gimnazjum

  1. Dominika Bogacka a
  2. Agata Czubska a
  3. Natalia Targowska a
  4. Aleksandra Cyptor a
  5. Patrycja Sabat a
  6. Julian Haudek a
  7. Jakub Przystasz a
  8. Bartosz Jatczyszyn a

2. Grupa rajdowa

To rajdowicze z klas: VI a, II c gimnazjum, III b gimnazjum + grupa z Górek
Zbiórka o 12.30 na parkingu przy Bistro.
Prosimy się nie spóźniać, bo bus nie będzie czekać!
VI a

  1. Patrycja Bartnik a
  2. Karolina Grudz a
  3. Weronika Gratkowska a
  4. Jakub Dudek a
  5. Martyna Podczaszy a
  6. Wioletta Jędryczka a
  7. Michał Niecko a

II Gimnazjum

  1. Patryk Puszkar c
  2. Michał Sobaś c
  3. Maciej Błachut c

III Gimnazjum

  1. Damian Misztak b
  2. Zbigniew Zimoń b

Dodatkowo:

  • pan Bartek Zajdel,
  • Weronika Być (Grabówka)

3. Grupa rajdowa

To najmłodsi rajdowicze z klas IV i V + osoby dodatkowe
Zbiórka pod szkołą o 15.00.

IV

  1. Emilka Podulka a
  2. Natalia Kiepura a
  3. Jagoda Stachura a
  4. Paulina Krzywicka a
  5. Ida Stępień a
  6. Wiktoria Płonka
  7. Norbert Futyma b
  8. Dawid Klimkowski b
  9. Patrycja Gratkowska b
  10. Grzegorz Surmacz b
  11. Malwina Zdziarska b
  12. Martyna Grzebień b
  13. Klaudia Gaworecka b
  14. Karolina Targowska

V

  1. Karolina Podulka a
  2. Gabriela Orłowska b
  3. Patryk Jóźwiak b
  4. Weronika Prugar b
  5. Zuzanna Stachura b
  6. Kacper Mazur b
  7. Jakub Józefek a
  8. Aleksandra Zajdel a
  9. Maksymilian Gil b
  10. Karolina Rygiel b

Dodatkowo:

  • Dominika Podulka III b
  • Bartosz Skoczek III b
  • Michał Krzysztyński IIa
  • Anastazja Mikoś I a (Humniska)